1672230830 polifarma k br s etkinli i 2

37 yıllık geçmişe sahip ve %100 yerli sermayeli ilaç firması Polifarma, 2022 yıl sonu değerlendirme toplantısını Kıbrıs’ta gerçekleştirdi. “Değerini Biliyoruz’’ mottosu ve sektördeki köklü, güçlü bir şirket olduğuna vurgu yapan  ‘‘Zeytin Ağacı” temalı yıl sonu toplantısı kapsamında hayata geçirilen projeyle, Mehmetçik İlköğretim Okulunun arazisine zeytin fidanları dikildi ve Polifarma Hatıra Ormanının temelleri atıldı.

Polifarma, kurum içi sosyal sorumluluk projesi Polifayda kapsamında sürdürülebilir bir gelecek için Mehmetçik İlköğretim Okulunun uzun yıllardır atıl durumda bulunan okul arazisini ağaçlandırma projesini üstlendi. Mehmetçik İlköğretim Okulunda hayat bulan Polifarma Hatıra Ormanının zeytin fidanı dikim etkinliği, Polifarma üst yönetiminin de katılımıyla büyük bir dayanışma içerisinde yürütüldü. Etkinliğe Mehmetçik-Büyükkonuk İlçesi Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli ve Mehmetçik İlköğretim Okulu yöneticileri katılarak teşekkürlerini sundular. Firma aynı zamanda; Eczacı Necdet Nuri Kumrulu Burs Fonu isimli eğitime destek verdikleri projeleri kapsamında gençlere ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor.

1672230833 polifarma k br s etkinli i

Polifarma, pazar lideri olduğu serum üretiminin yanında, IV (damar yolu) ilaç portföyünü hızla geliştiriyor. 2021 itibarıyla girdiği reçeteli pazarlarda büyümeye devam ediyor.