İlk Sayı, İlk Heyecan

Sağlık sektöründe uzun yıllara dayanan habercilik birikimi ve deneyimiyle yayın hayatına kazandırdığımız klinikiletişim dergisinin ilk sayısı huzurlarınızda…

Her sayısında güncel haberler, röportaj ve makaleler yanısıra dosya haberleriyle okurlarıyla buluşacak olan dergimizin bu ilk sayısında sağlık sektörünün kadın liderleriyle konuştuk.

Hastane yöneticisi, hekim, akademisyen, hemşire, eczacı, bilim dünyası, tıbbi cihaz ve ilaç endüstrisinin marka olarak kabul edilen isimleriyle yaptığımız özel röportajlarda sağlık sektöründe kadın istihdamını ve yönetici pozisyonda görev yapan kadınların niteliklerini tartıştık.

Sektörde kadın istihdamı ve yönetim kademesinde kadın varlığı henüz istenen düzeyde değil elbet! Dünyada da durumun böyle olmasını teselli olarak kabul edemeyiz!

Günümüzün kadın liderleri bu tabloyu değiştirmek için var güçleriyle çaba sarf ediyor, kadın dayanışmasını ön plana çıkartmak için projeler üretiyorlar. Bunlar sadece sağlık değil tüm sektörler için hayranlık uyandıran girişimler. Geniş özetini sayfalarımızda görebilirsiniz.

Okunaklı dili, ilgi çekici ve güçlü içeriğiyle yayın hayatına merhaba diyen klinikiletişim’i sağlık sektörünün tüm paydaşlarını kucaklayan bir iletişim platformu olarak kurguladık.

Dilde, haber üretiminde, yaklaşım tarzında ve anlayışta yenilikçi bir vizyonla hareket etmeyi benimsiyoruz.

Sağlık muhabiri kökenli olmanın vazgeçilemez iki unsurunu, tarafsız ve objektif haberciliği, en ön planda tutuyoruz.

Sağlık iletişimine kaliteli bir nitelik ve yeni bir değer kazandıran klinikiletişim’i bu itibarlı yolculuğunda yalnız bırakmayan tüm destekçilerine şimdiden şükranlarımızı sunarız.

Keyifli okumalar dileğiyle