ACENDIS, hastanelerin ihtiyaçlarına özel modüler ameliyathane çözümleri sayesinde ameliyathaneler için modüler cam ve çelik duvar sistemleri ile kişiselleştirilmiş tasarımlar sunuyor!

Medicana Kadikoy 2
Medicana Kadıköy

Çıplak duvar yüzeyleri yerine modüler cam duvar sistemi çözümlerimiz ile ameliyathaneler, hastalar ve sağlık personeli için daha rahat ve sıcak bir yer olmaktadır. Bu alanda birlikte çalıştığımız MEDIK Hospital Design tarafından geliştirilen MEDglas HYCLEAN konsepti ile kalıcı bir antimikrobiyal kaplama sağlayan üst düzey malzemeli camlar sayesinde birçok ilaca dirençli mikropların çoğalmalarına karşı da ömür boyu bir koruma ve maksimum hijyen sunulmaktadır. Diğer yandan MEDglas Wall konsepti ile yüksek kaliteli LED teknolojisini kullanarak ışık odaya nazikçe dağıtılmakta ve her ortam için en uygun ışık rengini sunmaktayız. Diğer yandan modüler çelik panelleri çözümlerimiz ile de ameliyathanelerin steril yapılandırılmasında maksimum hijyen sağlanabilmektedir.

Sağlık Turizmi ile Öne Çıkan Al Kindi Hospital

Al Kindi Hospital Moduler Ameliyathane 1
Al Kindi Hospital Modüler Ameliyathane

Modüler Ameliyathane konseptimizi başarıyla uyguladığımız hastanelerden biri Ürdün’ün başkenti Amman’da geçtiğimiz sene gerçekleştirdiğimiz Al Kindi Hospital’dır. Bariatrik laparoskopik cerrahi işlemlerinde uzman tam teşekküllü hastane özellikle sağlık turizmi alanında ön plana çıkmaktadır. Projenin en önemli özelliklerinden birisi hastanenin tamamen cam duvar kaplama ve entegre dijital özelliklerle donatılmış modüler ameliyathanelere sahip olmasıdır. Bu özelliklerinin yanı sıra hastane ameliyathanelerin cam duvarları laparoskopi ve bariatrik cerrahide öncü bir cerrah olan Dr. Mohammad Khrais’ın seçtiği ünlü yerlerin resimleri ile kaplı olarak kişiselleştirilmiş bir görünüme sahiptir.

Modüler Ameliyathane Konsepti Medicana Kadıköy’de

Türkiye’de modüler ameliyathane konseptini uyguladığımız ileri gelen hastane projelerimizden bir diğeri de Medicana Kadıköy Hastanesi’dir. 15 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu hastane modern yeni doğan bakım üniteleri, ileri düzeyde tasarlanmış ve tüm operasyonların rahatlıkla yapılabileceği ameliyathaneleri, engelli hasta odaları, izolasyon odaları, modern binası, uzman hekim kadrosu ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile hastalarına yüksek konfor ve modern teknolojileri sunmaktadır. Yenilikçi cihazlarla donatılmış modüler ameliyathaneleri ile hastalara modern tedavi hizmeti sunulurken maksimum hijyen ve hastanın konforu ön planda tutulmaktadır.

Medicana Kadikoy
Medicana Kadıköy

Modüler ameliyathane çözümleri sunan, ACENDIS’in birlikte çalıştığı firmalardan MEDIK Hospital Design’in dünya çapında gerçekleştirdiği Örnek Referans Hastaneleri:

Endoalpha Royal Brisbane And Womens Hospital 36205662650 O
Endoalpha Royal Brisbane and Womens Hospital
Marienkrankenhaus Hamburg
Marienkrankenhaus Hamburg
Memmingen Klinikum
Memmingen Klinikum
Siegen Jung Stilling Kh. 1
Memmingen Klinikum Siegen Jung Stilling KH.