klinikiletişim’in yeni sayısının dosya konuları neler?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu: “Bugün itibariyle 1441 özel sağlık hizmet sunucusu ile sözleşmemiz yürürlükte

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş: “Mart ve Nisan aylarında, özel hastanelere yönelik 1500 yatak alımına onay verdim. Bu yüzde 5 büyüme demektir”

GSS Genel Müdürü Mustafa Özderyol: “İki hastaneden birinin dünya standartları üzerinde verdiği hizmet ile diğerinin uzman hekim bile bulundurmadan verdiği hizmeti aynı değerlendirmek istemiyoruz”

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Alper Cihan: DRG’ye neden geçmiyoruz? Maalesef ki otomasyonlarımızın yüzde 80’i bunu yapma yeteneğinde değil”

Dünya Bankası Yöneticisi Dr. Enis Barış: “Dışarıdan bakılınca, ABD’deki sağlık sistemi herkesin erişmek istediği bir sistem olarak görülüyor. Ama bu gerçekte öyle değil!”

Özel Hastanelerin Güncel Talepleri Neler?

Sağlık Market ile daha fazla yerli ürünle daha iyi fiyat, stok yönetim ve sağlık hizmeti Hedefleniyor

Hüseyin Çelik yorumuyla, Türkiye’nin Sağlıkta 2023 Vizyonu

GE Sağlık Türkiye Genel Müdürü Yelda Ulu Colin: “Gelecekte sağlık trendleri 3 alt başlık altında toplanacak: Bireysel sağlığın takibi, hasta ve hastane yönetimi ve tıpta gelecek”

Medipol Üniversitesi Öğr.Üyesi Prof. Dr. Ahmet Zeki Şengil: “Vakfı kuran onu finanse etsin mantığıyla yaklaşırsanız sadece kendi içinizde kalır ve uluslar arası yarıştan kopuk halde varlık savaşı verirsiniz”