gurkan koroglu

ACENDIS Genel Müdürü Gürkan Köroğlu Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla verdiği mesajda, şunları kaydetti:

“ACENDIS olarak daha nice 100 yıllara kavuşacak Türkiye Cumhuriyeti’nin daim olmasını diler, herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı, Türkiye tarihinin bir dönüm noktasıdır ve sağlık sektöründe yapılan yatırımlar büyük önem kazanacaktır. ACENDIS için Cumhuriyet, halkın kendini yönetmesi ile herkesin eşit olarak karşılandığı ve adaletin sağlandığı bir hukuk sistemi, ayrımcılığa karşı, inanç özgürlüğüne sahip olduğu değerler çatısı altında toplanmıştır.

Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak, Anahtar Teslim Hastane projelerini hayata geçirip finansman, cihaz ve ekipman tedariği sağlarken yeni fikirler geliştirmekteyiz. Bu projeler, hastanelerin teknolojik altyapısını güçlendirmeyi, sağlık hizmetlerinin erişilebilirliğini arttırmayı hedeflemektedir. Firmamız, sağlık sektöründe sürekli olarak yenilik ve gelişim odaklı çalışmalar yapmaktadır. Ana ofisimizin Avrupa’nın merkezinde bulunan sanayi ve teknoloji ülkesi olan Almanya’nın Hannover şehrinde konumlanmasının avantajını kullanarak dünyanın tüm üreticilerine kolaylıkla ulaşıp yeni teknolojileri müşterimizle buluşturmak bizim temel hedeflerimizden birisidir. Sağlık teknolojilerindeki yenilikleri takip ederek hastanelere en son teknolojiye sahip cihazlar sunmaktayız. Bu sayede sağlık kalitesini artırmayı ve hastaların daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlıyoruz. Firmamızın samimi hedeflerinden biri de müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için güçlü bir servis ağı sayesinde proje bitiminde ve satış sonrası süreçlerde destek ve bakım hizmetlerimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.”